HAKKIMIZDA | MİSYONUMUZ | VİZYONUMUZ – Beta Dış Cephe Mantolama, Alçı ve Dekorasyon

HAKKIMIZDA | MİSYONUMUZ | VİZYONUMUZ

HAKKIMIZDA

Beta Yapı Dış Cephe Yalıtım & Mantolama olarak alanımızdaki 12 yıllık bilgi ve tecrübemiz sayesinde, pek çok müşterimize inşaat sektöründe yalıtım, mantolama hizmetleri konularında hizmet vermekteyiz. İlkeli, planlı, atılımcı iş anlayışımız, genç ve dinamik uzman kadromuz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri menfaatleri doğrultusunda verdiğimiz hizmetler ile sorunlara profesyonel bir bakış açısı kazandırıyoruz. Dış Cephe Yalıtım & Mantolama olarak, kendimize çizdiğimiz değerlerimizi koruyarak hizmet verme anlayışımızı sürdürecek ve daima güvenilir yalıtım yaparak insanların gönlünü ısıtmaya devam edeceğiz.

MİSYONUMUZ

Karşılıklı Güven ve insan odaklı yenilikçi bakış açımız ile; Mantolama sürecini iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, Müşteri beklentilerine en iyi şekilde cevap verir, Çalıştığı tüm insanlar tarafından takdir edilen, Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam standartlarını yükseltmek için tüm gücüyle çalışır.

VİZYONUMUZ

En büyük ilkemiz; müşterinin vizyonuna uygun çözümler üretmek,müşteriyle sağlıklı, dürüst, hızlı iletişimler kurabilmektir. Çünkü müşterilerimizle ilişkilerimizi kısa vadede düşünmeyiz. Biz biliriz ki onlar ihtiyaçları olduğunda bizimle çalışmanın ne kadar güven verici olduğunu bilirler. Onlar bilirler ki biz her zaman onlar için daima en iyisini düşünürüz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

Müşterimizin ihtiyaçları dikkatlice dinlenir.
Uygulama yapılacak alan expertiz edilir.
Tespit edilen ihtiyaçlar, müşterilerimizin tercih, zevk ve bütçesi dikkate alınarak teklif haline getirilir.
Tüm uygulamalar işin ehli bir mühendis tarafından adım adım kontrol edilerek yaptırılır.
Müşterilerimiz talep ettikleri tüm uygulamalar için sadece işi denetleyen mühendis ile muhatap olur.

NEDEN BİZ?

Hayalinizdeki yaşam yada iş alanına sahip olmak için en doğru çözümleri üretecek, alanında en başarılı kişilere ihtiyaç vardır. Biz bu kişiler olduğumuzu iddia ediyoruz.
Sizin tüm ihtiyaçlarınızı yapısal problem çözme yaklaşımıyla tüm bakış açılarını değerlendirerek ve muhtemel alternatifleri göz önünde bulundurarak ele alır, nihai teklifimizden önce hepsini derinlemesine analiz ederiz.
Takımlar halinde çalışır, işbirliğine önem veririz. Bu şekilde işleri doğru koordine eder, bir işin diğer işin yapılışına zarar vermesine yada işin yapılış süresini uzatmasına izin vermeyiz.

Farkımız ve Kalitemiz

Farkımızın, Bireysel müşterilerimizin yaşam, kurumsal müşterilerimizin ise çalışma alanlarında belirgin fark yaratan kalıcı çözümler ve güzellikler sunmak olduğunu biliyoruz.

Çalışma Prensibimiz

Çalışma prensiplerimizi bu düşünce etrafında şekillendiriyoruz. Ancak müşterilerimiz memnun ve mutlu olduğu takdirde başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Mükemmel Hedef

Mükemmelliği hedefleyen, mesleki standartlara dayanan yüksek bir hizmet düzeyini garanti ederiz.

%100 Tasarruf

Sizlerin idealinizde ki yaşam ve/veya iş alanına kovuşmak için farklı farklı ekipler ile çalışmasına gerek kalmadan, zamanınızı, enerjinizi ve paranızı kendi kaynaklarımız gibi dikkatli ve tasarruflu bir biçimde kullanırız.