Çatı İzolasyon – Beta Dış Cephe Mantolama, Alçı ve Dekorasyon

Çatı İzolasyon

 • Sprey poliüretan köpük uygulaması, eskiyen ve ısı yalıtımı, su yalıtımı eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duymadan, kapalı hücre sayesinde hem ısı yalıtımı hemde su yalıtımı özelliği benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağlamaktadır.
  Binalarda yapısal olarak dış etkenlere maruz kalan kısım çatılardır. Elbette bu nedenle çatılar, yüksek ısıya soğuğa, fırtına ve kış koşullarına dayanıklı olmalıdır ve uzun yıllar sağlam kalmalıdır. Poliüretan Sprey ( poliüretan köpük )diğer ısı yalıtım malzemeleriyle (strafor,cam yünü,taş yünü , izocam) ile kıyaslanmayacak özelliklere ve avantajlara sahiptir.
  Enerji maliyetlerinin yükseldiği günümüzde, enerji verimliliğine katkı sağlayan Sprey Poli­üretan köpük uygulaması, eskiyen ve yalıtım eksikliği bulunan çatıyı yeniden yapmaya ihtiyaç duyma­dan, kapalı hücre yapısı sayesinde ısı yalıtımı özelliği ile benzersiz çatı yalıtımı ve konfor sağ­lamaktadır.
  Poliüretan Sprey, yüksek ısı ve su yalıtımı performansı sayesinde konfora ve bütçeye destek olduğu gibi, aynı zamanda Alev almaması sayesinde Yangınların yayılmasını da önlemektedir.
  Tüm bu özelliklerin yanı sıra sağlamış olduğu yüksek ses izolasyonu sayesinde de çok daha rahat ve konforlu yaşam alanlarına kavuşulmasını sağlamaktadır.
  Püskürtme poliüretan köpük, zahmetli kesme ve monte etme işlemlerine gerek olmadan ahşap çatı kiriş­lerinin arasına veya beton zemin üzerine yüksek basınç al­tında özel sprey tabancası ile püskürtülerek uygulanmaktadır.
  Poliüretan Sprey Köpük çatı ısı yalıtımı uygulaması; Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Sprey Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile bina dış yüzeyine püskürtme olarak uygulanması şeklindedir. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.
  Avantajları?
  Kışın ısı kayıplarını, yazın ısı kazançlarını düşürerek enerji ihtiyacını ve dolayısıyla enerji giderlerini azaltır.
  İç ortam ile yüzey sıcaklıklarının dengeli olmasını sağlar; terleme ve küflenme gibi yapıya ve yaşam alanına zararlı oluşumları engeller.
  Yüksek enerji tasarrufu sağlayarak sera gazı emisyonlarını ve küresel iklim değişikliği etkisini minimize eder.
  Doğru malzeme seçimi ile yangın güvenliğine katkı sağlar.
  Ses yalıtımına katkı sağlar.
  ÜCRETSİZ KEŞİF ve TEKLİF İÇİN BİZİ ARAYIN 

  +90 216 380 63 71

  +90 546 677 01 71