HİZMETLERİMİZ – Beta Dış Cephe Mantolama, Alçı ve Dekorasyon

HİZMETLERİMİZ

Dış Cephe Mantolama


Konutlarımızı kışın soğuk yazın ise sıcaktan koruyan ısı yalıtım uygulamaları sergilediği performans ile 4 mevsim kalıcı çözüm sağlamaktadır. Rutubetsiz, sağlıklı ve konforlu bir yaşam ortamı sunmasının yanısıra evlerinizi küf ve nemden koruyarak bakım ve onarım masraflarınızı asgari orana indirmektedir.

Dış cephe yalıtım uygulamaları, ısıtma ve soğutma giderlerinin %40-60 arasında azalmasına neden olduğu enerji tasarrufu ile 3 sene gibi kısa bir sürede yalıtım harcamalarınızı geri kazanmanızı sağlamaktadır. Isı yalıtımın ekolojik dengeyi korumaya yardımcı bir sistem olması ile birlikte Türkiye ve Avrupa standartlarına uygunluk göstermektedir.


Daha Fazla Oku
 

Dış Cephe Kaplama


Dış cephe kaplama, ısı ve ses yalıtımı için tercih edilen yöntemlerden birisidir. Dış cephe kaplaması için kullanılan malzemeler ısı iletim direncini artırması ve ısı geçişini azaltması için kullanılırlar. Yalıtımı bir bütün olarak ele almak, uygulanacak olan tüm işlemlerin eksiksiz yapılması gerekir. Binalarda ısı transferinin en çok görüldüğü yerlerde dış cephe kaplama işlemi yapıldıktan sonra, ciddi faydalar görülmektedir.

Gelişen teknoloji ile birlikte binaların yalıtımları ve estetik görünümleri için onlarca dış cephe kaplama çeşidi üretilmiştir. Yapıların dış cephelerine monte edilebilen tüm bu kaplama çeşitleri hafif olmaları nedeni ile binaya ek yük olmadan uygulanabilmektedir.


Daha Fazla

Alçı ve Alçıband


Binaların iç cephelerinde duvarlara genellikle bildiğimiz normal sıva uygulanmaktadır. Fakat bu sıvaların direk üzerine boya yaparsanız hiçde güzel olmayan bir sonuç alabilirsiniz. Fakat sıvanın üzerine saten alçı ile astar yani sıva çekerseniz pürüssüz bir yüzey elde edersiniz. Bu konuda uzman ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti veremekten memnuniyet duyacaktır.

Daha Fazla
 

Boya & Badana


Boya badana günümüzde oldugu gibi geçmiş yıllardan bu güne gelen konut,işyeri,tüm yaşam alanlarında ihtiyaç olmaktadır. tüm yaşam alanlarda iç mekanlarda dış mekanlarda dünyanın her yerinde uygulanmaktadır.gelen talepler dogrultusunda uzmanlık alanımız olarak hizmet vermekteyiz. Gelen talepler dorultusunda boya badana uygulanacak yerin alanı tesbit edilerek özelligini kaybetmiş, patlak, yıkık, lekelenmiş, çizilmiş, rutubet almış vb. yerlerin tamiratı sıvası,bakımı yapılarak boya badana uygulamasına hazır hale getirilir.hizmet alacak müşterinin renk vede istekleri dogrultusunda uygulama yapılacak alana öncelikle astar atılarak pürüzsüz hale getirilir boya uygulamasına hazır hale getirilir ve uygulanan astarın kuruması sonrası boya uygulaması yapılarak lekesiz,tertemiz, hoş görünümlü kusursuz olarak bırakmaktayız.

Daha Fazla

Çatı İzolasyon


Çatılar yapıların en üst elemanlarıdır. Yapıları kar, yağmur, rüzgar, soğuk, ve diğer etkenlerden korur. Yapılarda 2 türlü çatı vardır, teras ve kiremit çatıdır. karşılaştığımız çatı türü genelikle kiremit kaplı çatılardır. Çatı tadilatı yapılmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, acık kapalı su dereleri, tüm çatı elemanları uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar incelenmelidir. Çok fazla hasar almış onarım yapılsa bile verim alınmayacak durumda olan çatıları onarmak yerine, doğru detaylar ile yeni bir çatı yapılması daha sağlıklı olacaktır. Çatı onarımı önemlidir, yeni çatı yapmaktan daha zordur ve itina ister. Keşif ve onarım mutlaka uzman bir ekip tarafından yapılmalı, ihale ciddi bir firmaya verilmelidir. uygulamalarda yalıtım yada kaplama malzemeleri TSE belgeli olmalıdır.Yaptığımız işin amacı, müşterilerimizin çatı kaplama konusundaki tüm beklentilerini karşılamak olduğu için, arkasında yılların birikimi olan firmamız, seçkin kadrosuyla yaptığı güzel işlere, yapım sonrası da sahip çıkmakta, verdiği hizmetlerle hep yanınızda olmaktadır.

Daha Fazla